درباره ما

با توجه به نیاز منطقه و ارتقاء سطح بهداشت و درمان و از طرفی ارائه خدمات تخصصی، آزمایشگاه تشخیص پزشکی و مولکولی شکوه در سال 1397 تأسیس گردید.

این مرکز شامل بخش‌های هماتولوژی، بیوشیمی عمومی و تخصصی، میکروبشناسی، قارچ‌شناسی، ویروس‌شناسی، سرولوژی، ایمونولوژی و انگل شناسی نیز می‌باشد، کلیه خدمات ارائه شده با رعایت آخرین اصول علمی و تکنیکی مجاز انجام می‌گیرد و مراجعین در فضای مناسب از امکانات خوب محیط پذیرش و نمونه‌گیری‌ها استفاده می‌نمایند.

در ضمن این مرکز شامل بخش‌های: تشخیص پزشکی بالینی به علاوه شامل مولکولی تشخیص عفونت‌های ویروسی و باکتریال و همچنین بخش اختصاصی تشخیص های انواع کووید-19، آبله میمونی و زیرمجموعه های آن ها می باشد.

در ابعاد گسترده تر نسبت به تشخیص مولکولی عواملی مانند HPV، هرپس، هپاتیت‌ها، و Viral Load بخش‌های مربوطه تجهیز گردیده و بیماران پذیرش می شوند.

در خصوص عوامل باکتریال مانند مایکوباکتریوم، بروسلا، مایکوپلاسما، کلامیدیا، نایسریا و سایر موارد نیز امکانات مهیا و آزمایش های تخصصی بعمل می‌آید.

در سایر بخش‌ها مانند: غربالگری‌ها، ژنتیک، سنجش سطح داروها و سموم، انسولین و ویتامین‌ها نیز تجهیزات لازم ایجاد گردیده است.

با استفاده از امکانات اطلاع‌رسانی روز مانند سایت، اپلیکیشن، پیامرسان واتس‌اپ و شبکه اجتماعی اینستاگرام، پاسخ‌های آزمایش برای مراجعین و پزشکان محترم ارسال می‌گردد.

منتظر ارائه نظرات، همفکری و تعامل متقابل عزیزان هستیم.

دکترهای مجرب و متخصص

این آزمایشگاه 3 دکتر فوق تخصص در زمینه آزمایشگاهی و علوم مرتبطت دارد

تیم حرفه ای

آزمایشگاه شکوه 8 نفر در یک تیم حرفه ای مشغول به خدمت برای بیماران داریم

جواب دهی دقیق

مجموعه تیم ما با استفاده از دستگاههای به دقیقترین جواب ازمایش را به بیماران ارائه میکند

تیم ما

© کپی رایت -تمامی حقوق این سایت متعلق به آزمایشگاه شکوه شهرقدس تحت نظارت پارسیپل خودران است. - Enfold WordPress Theme by Kriesi